top of page
  • תמונת הסופר/תmichush

אובססיה לג'ינס

עודכן: 4 באוק׳ 2018


הבלוג הקטן שלי כבר בן 4 וחודש וזהו הפוסט ה 100!!! - אז... באמת שהתלבטתי רבות האם להקדיש למאורע הזה פוסט מכובד ומכבד בפני עצמו, אבל ככל שתהיתי בזה הרגשתי שזה בעיקר מכביד עליי. הבלוג הוזנח בעת האחרונה בעיקר לטובת החיים עצמם, וגם לטובת עמוד הפייסבוק שלי, בו אני מוצאת מפלט מהיר להגיגי לבוש המתרחשים בקרבי והמבקשים לצאת ממני כאן ועכשיו ולפני שהם פורחים להם מהראש שהפך למסננת של הזכרון לטווח הקצר. באמת שאין בידי המילים לתאר או לנסח פוסט שכזה, כי תכלס אין לי הרבה באמת מה לספר או לסכם.

מה שאני כן יכולה להגיד בפה מלא על החוויה המתלבשת שלי עם עצמי הוא שהרבה יותר נוח לי עם הבחירות האופנתיות שלי. ה "סטיילינג" ובחירות הלבוש שהיו מנת חלקו של הבלוג בלבד, יוצאים יותר ויותר החוצה ממנו אל מערכות הלבוש היום יומיות שלי כפי שאני מתעדת כמעט בכל יום באינסטוש - כך מצאתי את האיזון בין האקספרימנטלי משהו לבין זה המוגזם מדי, זה שלא יצא החוצה וזה שלא באמת יראה אור יום לעולם. אני ממשיכה לחפש את הפיוז'ן המושלם (בעיני) של סגנונות ושל קומביניציות של פריטים שלא בהכרח קשורים אחד לשני, אבל שעושים ביחד את המראה השלם למושלם (בעיני). הטיבה לתאר את רחשיי ליבי בעניין היא אחת הנשים הבשלות המופיעה (הג'ינג'ית) בפרסומת המעודכנת של ה 'אני מאמינה' החדש של בעלת השם ומותג האיפור והטיפוח 'בובי בראון' - 


"Staying inside your own skin is very very important. I think that you don't always have to look like who you are, because it is fun to color outside the lines, but while you do that try stay in your skin and explore those areas because then you don't lose yourself"


יחד עם זאת אני עדיין לרוב אם לא תמיד בעצם, גם כעת רגע לפני גיל ארבעים ואחת - אני נערת ג'ינס!!! הכי קל ונוח ויפה לי בעיני עצמי ללבוש אותו כמעט בכל סגנון ופרשנות חדשה שהוא יוצא לאור. להלן בחירות לבוש מהז'אנר הכה נהדר הזה שנוספו לארוני בחודשים האחרונים שלא יכולתי להם, כי תמיד אבל תמיד יש דרך מעט אחרת/מעודכנת יותר ללבוש את הבד הזה ויותר, ורק קצת יותר משאני אוהבת נעליים אני אוהבת ג'ינס. - וגבירותיי, זו חתיכת הצהרה מהאימלדה שאני. מאחר שאין בידי הזמן הדרוש לייצר לוקבוק כהרגלי בקודש צירפתי דוגמאות התלבשות של הפריט או של פריט דומה להשראה. אשמח כי מי שממש רוצה מוזמנת לעקוב אחרי גם בפלטפורמות שהוזכרו לעיל בקישורים המצויים דרך קבע גם כאן מימין בדף הבלוג ולראות איך אשלב אותם במלבושיי בחודשים הקרובים.



ג'קט ג'ינס ארוך מאוד שמגיע לי כמעט לברכיים בגזרת אוברסייז ושהושחת כהלכה. מימין, הסטיילינג על פי זארה כזה שהייתי מאמצת בגיל 16-25 אבל אני לא. באמצע, עם תיק עם סטייטמנט שממש "מרים" לג'קט הזה יותר ממה שחשבתי שעוד אפשר. משמאל, הכי אני מינוס הקרע בגינס והמאצ'יות בנעליים.



ג'ינס פאטצ'ים של טופשופ שמחליף את אחיו הבוגר אך הצעיר ופוחז למראה שהיה לי מ 24/7 ונמסר הלאה בדילול גרדרובה האחרון. מצאתי כי התקשיתי לשלוף אותו בגלל שהיו לו גם קרעים וזה היה קצת טו מאץ' אפילו לבת שבע עשרה שאני עדיין בראש. הג'ינסים של טופשטופ הוכיחו את עצמם עבורי, זה היה קליק, תרתי משמע. מימין, לוק שאשמח מאוד לאמץ, זה הפיוז'ן שאני מדברת עליו! (מינוס הנעליים כי אני כבר לא עושה פלטפורמות). באמצע, הסטיילינג עפ"י טופשופ שאשמח גם אותו לאמץ אחד לאחד. משמאל, מאתגר למראה שהשאיר בי הרבה השראה לדבר.



הלהיט התורן, חולצת פסים המלווה ברקמה או בדוגמא נוספת. לזארה בלבד יש כעשר וריאציות לנושא. רציתי את זו שאוליביה פלרמו המשובחת מטיבה ללבוש כאן מימין ומשמאל, אבל לא מצאתי בסניף המקומי. יחד עם זאת, לא התפשרתי על זו שנרכשה בפועל העשויה מבד מעט עבה denim וייב, היא יפהפיה בעיני והשרוולים המעט רחבים שלה גורמות לפרקי הידיים שלי להראות עדינים.



חולצת ג'ינס משבצות של פול&בר שנרכשה בפרוטות במיץ של סייל לא ברור. היא כל כך אני וממש לא אכפת לי שאפילו על הדוגמנית הדקיקה היא ממש לא נראית מחמיא. מימין, עם מכנסיים לבנים כי לא תמיד זה חייב להיות עם ג'ינס. באמצע, בינינו, זה לרוב יהיה עם ג'ינס בשטיפה קלאסית. משמאל, אחרי הג'ינס בשחור הכי "מרים" לחולצה הזאת. יאוזה!



חולצת פסים מבד דנים רך עם כיסים ענקיים ומעט כהה יותר מאיך שהיא מצטלמת. אף היא נרכשה בסייל של טופשופ והיא על תקן האחת הזאת שכל אחת צריכה בארון. מימין, השראה ללוק מתוכנן שיושב ממש ליד (בקרוב). באמצע, עפ"י טופשופ וכזה שאני כבר לובשת בצורה דומה כבר הרבה זמן עם פריטים אחרים. משמאל, מראה הדנים על דנים על דנים שגם אותו כבר עשיתי ואשמח לחזור עליו פה ושם כל חיי, בחיי!



חולצת פסים מבד דנים רך עם כיסים ענקיים ומעט כהה יותר מאיך שהיא מצטלמת. אף היא נרכשה בסייל של טופשופ והיא על תקן האחת הזאת שכל אחת צריכה בארון. מימין, השראה ללוק מתוכנן שיושב ממש ליד (בקרוב). באמצע, עפ"י טופשופ וכזה שאני כבר לובשת בצורה דומה כבר הרבה זמן עם פריטים אחרים. משמאל, מראה הדנים על דנים על דנים שגם אותו כבר עשיתי ואשמח לחזור עליו פה ושם כל חיי, בחיי!


コメント


bottom of page