top of page
  • תמונת הסופר/תmichush

כרטיס ביקור: שנייה אחת

עודכן: 6 בספט׳ 2018יש! היא עושה בשבת מכירה בחיפה! יש! כבר אמרתי?! מזה שנה שאני בוהה בערגה בתמונות שהיא מעלה בעמוד הפייסבוק שלה. פריטים יפים ומיוחדים שלא מעט מהם ממש, אבל ממש בסמטה שלי! אז לחצתי בצהריים על אישור הגעה בעמוד ה event בפייסבוק ובערב הודעתי לאיש שאנחנו וטפנו נוסעים לחיפה בשבת וכבר והתארגן לו על הדרך מפגש עם זוג חברים שלו ובתם הפעוטה לארוחת צהריים שהוזמנה מראש במסעדה ערבית משובחת בשם ROLA הסמוכה לקפה בריסל שבו התקיימה המכירה.פגשתי את אפרת, "את יכולה לקרוא לי אפי" היא אמרה לי אחרי שלחצנו יד והחלפנו חיוך של מכרות פייסבוק. אפרת ילידת חיפה עברה לגור עם בן זוגה בכרם המהרל על מנת להיות קרובה לבייבי שבבעלותה מזה כשנתיים, החנות 'שנייה אחת' במושב עופר, חנות לפריטי יד שניה ווינטג'. "החנות היא פרי בגרותי, צירוף של הרבה דברים שאני אוהבת וטובה בהם, ורצון עז להיות עצמאית" אמרה לי יותר מאוחר, וזה ממש הסתדר לי עם הפנים החזקות שלה שנבטו אלי מאחורי זוג משקפיים גדולים, פנים המשדרות נחישות עם שלווה של אחת שיודעת איך ומה צריך לעשות כדי להשיג את מה שהיא רוצה. 
מהו הצירוף הזה של הדברים שאת אוהבת וטובה בהם שמגולם בעסק הזה?

"אני טובה בחיבורים. לחבר צורך של מישהו עם מה שהוא צריך. יש לי עין טובה לעיצוב למרות שאף פעם לא עסקתי בזה בעבר או למדתי. ואני טובה בליקוט פריטים מעולים, יש לי סבלנות וגם עין טובה. יש לי גם סבלנות לראות את העסק גדל" 

מהיכן מגיע אוסף הבגדים והפריטים לחנות?

"אני מלקטת מכל מקום שיש בו פריטים פוטנציאליים מעולים. שווקי פשפשים, חנויות שסוגרות, אנשים שקוראים לי כאשר בן משפחה נפטר, או סתם עשו סדר רציני בארון, אנשים גם מביאים פריטים לחנות ומקבלים מזומן או זיכוי"
הקונספט הכללי הוא להביא מגוון רחב של פריטים למגוון רחב של אנשים. פריטים מיוחדים שאי אפשר להשיג בכל מקום ולחבר פריט אדיר לסינדרלה שלו.  עיניה נשארות פקוחות לצוד פה ושם פריטים ייחודיים ומעניינים ושתי השמלות שלהלן בתמונות יעשו עליה לארץ הקודש במזוודה מלאת כל טוב כשתחזור אפרת מחופשתה באיטליה בעוד שבועיים.


מה מטרת העל?

"החזון שלי הוא להלביש את חוף הכרמל ולהוות נקודת עצירה must לחובבי יד שניה מכל הארץ"


אפרת ומרכולתה פוקדים תדיר ירידים ואירועי יד שניה ווינטג' המתקיימים לעתים מזומנות ברחביי הארץ ובאזור הצפון בפרט, אליהם אפשר להתוודע בדף הפייסבוק המאוד פעיל והיפה של החנות גם בזכות החברים וקהל הלקוחות הנעתר להצטלם ולדגמן את הפריטים השווים המצויים בה, התמונות מעבירות אווירה כיפית של חנות שכיף לבקר בה. ביקרתי במכירה וקניתי שני פריטים, אבל נשארתי עם טעם של עוד ומקווה שחופשת הקיץ של הילדים תביא איתה את הזמן הדרוש על מנת להגיע גם לחנות, אני פשוט חייבת!


שנייה אחת - מתחם האפרסמון במושב עופר. פייסבוק, אינסטגרםלהלן שני הפריטים שנרכשו במכירה בקפה בריסל וגם זוג נעליים שנרכשו און ליין

חולצת גבר עם פרינט צבאי תוצרת USA שאפשר למצוא בכל חנות Goodwill  

בהצעת הגשה בסגנון שהיה להיט אופנה לפני מספר שנים


חולצה ספורט של אדידס עשויה בד רשת צפוף שיושבת לי בול בפוני על sporty chic שאני אוהבת להיות ללבוש לפעמים.


נעליי פאמפס משגעות של united nude שנרכשו און-ליין. הן נראות אדומות, אבל בפועל צבען ורוד-קורל זועק משהו. לא בטוחה שאני יכולה to pull it off עוד נראה.Opmerkingen


bottom of page