top of page
  • תמונת הסופר/תmichush

לא מתאים לי


מזמן לא עשיתי כאן פוסט יעודי וייחודי על נעליים. לא מתאים לי, תודו. בכל אופן כמו בכל שנה אחרי שאני נפטרת מכמה זוגות נעליים שהתבלו, וכן, יש כאלה. נפטרתי והעברתי הלאה גם כמה זוגות שהפכו מיותרות מפאת אי נוחות או שסר חינן בעיני, או שבקיצור לא התאימו לי יותר. נוצר המצב הזה בתחילת הקיץ שהפכתי נטולת השראה כי חסרו לי האופציות לעניין ב- 'למטה של האאוטפיט'. לא ממש התאים לי כל העניין הזה! אז עשיתי את מה שאני עושה הכי טוב - נדרשתי לדבר ומילאתי את  החסך במהירות על מנת שאוכל ליהנות מהזוגות היטב עוד הקיץ ועד אחרי החגים. למזלי הסיילים שיתפו איתי פעולה והתחילו ממש מוקדם השנה מה שהפך את כל ה... עניין הזה להרבה יותר קל לאוהבת המציאות שאני. להלן הרכישות המדוברות. (אין לינקים כי רובן כבר לא נמצאות באתרים של המותג).


קבקבים/מיולז על עקבים בגובה נוח מאוד לעיכול בצבע סגול. לא היו לי נעליים סגולות מאז המגפונים הסגולים מבד, מאלה שהיו אז בשלהי האייטיז בואכה הנייטיז בשלל צבעים כמו שמדונה נעלה בסרט 'סוזן סוזן'. אחרי אכזבה מזוג דומה שרכשתי לפני שנתיים בזארה, שהיו לא נוחים בעליל בגלל עקב גבוה יותר. ידעתי שהגזרה מתאימה לי ומצליחה להלביש קצת יותר את הקז'ואל הרגיל שלי. בדמותם נרכשו במיץ של סייל שווה באתר של Urban Outfiters הזוג הסגול הזה שהתעופפו אליי ביחד עם תיק קש הנדרש לעונה.


אחרי שרכשתי לפני כמה שנים מיליון זוגות סנדלים על עקבים נמוכים ודקים רק כדי להעביר או למכור אותן הלאה מפני שלא באמת הצלחתי לשלבן ביומיום שלי. מצאתי שאותו הדבר רק עם העקבים צ'אנקיים עושים את העבודה ממש נכון בשבילי בדמותם של שני זוגות בשחור וחום שאני ממש חורשת עליהם בשנים האחרונות. הזוג הזה הופיע לי בזווית העין בפתח החנות של Nine West בסייל סופר שווה על מבחר דגמים מצומצם. לא יכולתי להגיד לא לזוג הזה בצבע כחול ג'ינס  שיכניס עוד קצת עניין למלתחת הנעליים שלי. 


עוד סוג של מיולז' בגזרה סגורה וצמודת רצפה. רכשתי בשנה שעברה כמה זוגות נהדרים בניחוח הזה. הזוג הזה בסגנון המרוקאי שהפך פופולרי ופריט מאסט בחנויות הטרנדיות. אלו נרכשו במשור הסייל של הסייל בחנות החדשה של Urban Outfiers בביג באשדוד ביחד עם משקפשים צהובים. 


מקנחת עם דיופ מוצלח של זארה לנעליים של Saint Laurent שעשו את הבאזז הכי גדול לקיץ 2018. רציתי מאוד את הזוג האדום ולצערירק כמה שניות הפרידו ביני לבין הזוג האחרון בסניף המקומי לפני חודש. שיטוט משועמם בזארה לפני כמה ימים אחרי עוד המבורגר של החופש הגדול עם הילדים, הניב לי את הזוג הזה בצבע החום והקלאסי שבסופו של דבר מתפקד כמדייק גוון כשהזוג המזדקן שלי מאלדו בחום בהיר לא מתאים במיוחד במערכת לבוש. 

כבר סגרתי ופרסמתי את הפוסט הזה אתמול בלילה. רק כדי לקרוא הבוקר באחד ממגזיני האופנה המקומיים כותרת קטנה ש- 'סנדלים זה לחלשים' ובהמשך קידמה את טרנד הסניקרס בצבעי פסטל לעומתם בטענה ש- אם הלק בבהונות חלש אז סוג של כדאי שתחנטי את עצמך בנעליים סגורות כי זה יפה ונוח ובעיר טבעי. כן. טבעי. אז... - אני מיכל ויש לי אוסף ענקיסטי ואהוב מאוד של סניקרס, רכשתי רק לפני רגע כמה זוגות סנדלים ו... הלק באמת מראה נסיגה קשים מאוד. היום ממש נעלתי זוג סנדלים חדש ויצאתי מפתח הבית נטולת רגשות אשמה כלפיי עצמי והעולם . שיתמודדו כולם. ככה מתאים לי.


Comments


bottom of page