top of page
  • תמונת הסופר/תmichush

שופינג יום הולדת


לפני כשבועיים חגגתי ארבעים ואחת שנות קיום על פני כדור הארץ, וכדרכי בקודש זה היההזמן לממש כמה חשקים שהצטברו זמן רב מאוד ברשימת החשקים הארוכה שלי שהשתנתה תכופות הודות לסינון ודילול מתמיד כי ככה זה כשלא באמת מממשים בקליק מהר את כל מה שרוצים באותו רגע את התאהבויות קטנות שיוצאים מהן כמעט באותה מהירות של הקראש, אך יש את אלה הגדולות, המעט שכן שרדו עד לגמר הגדול הקרוי - שופינג מפנק שלי לעצמי לכבוד יום ההולדת. שרובן כבר נלבש ונדגם בפלטפורמות האחרות בהן אני מצויה.מכנסיים של צ'יפ מאנדיי עשויים דמוי עור עם תיפורים של ג'ינס ובגזרה רחבה ומתרחבת. זו ההתאהבות הכי גדולה שלי לשנה הזאת לדעתי. הם ענקייייייים, יושבים מגניב בעיניי והם "זרוקיים" בקטע מגניב ביותר לדעתי ויש מצב שהם יגרמו לי להמשיך ולחטוא ולעשות להם פוסט לוקבוק מיוחד משל עצמם. נראה.


צעיף קוקטי ויפהפה ממנגו. מסוג הפריטים שטרם נדרשתי אליהם עד עתה, אך הצבעוניות הניאוטית הנהדרת של הספציפי הזה לגמרי עושה לי את זה,  זו צבעוניות שאני אוהבת מאוד בבחירות הלבוש שלי בכלל ואין לי ספק שהוא יצטרף בטבעיות לתוכה.


כפכפיי המיולז' האלה מנקסט הם הוותיקים ברשימת החשקים שלי והסיבה היחידה שלא קניתי אותם עד עתה היא כי הייתי עסוקה ברכישות של נעליים אחרות. אני כל כך שמחה שהן שלי כי הן כבר הוכיחו את עצמן big time ושולבו כבר מספר פעמים במערכות הלבוש שלי כפי שניתן לראות באינסטגרם שלי.


לפני שנה מצאתי בחנות יד שניה מעיל של זארה דומה מאוד לזה שבתמונה בצבע קאמל ששימש אותי ה-מון! לפני מספר ימים הוא חזר מהניקוי היבש מוכן ומזומן למלא את תפקידו נאמנה גם השנה. היה ברור לי שאני חייבת אחד דומה באפור כי זו הוכחה ניצחת לפריט אהוב ונחרש שה vfm עומד לו בהחלט. בזארה יש לפחות חמישה דגמים של מעילים אפורים ואת שלי מצאתי כרגיל בליין ה trf האהוב עליי - הן בגלל הקווים הפשוטים והקז'ואליים שלו למראה והן בגלל המחיר הסביר.


סיכות דש מגניבות שאף הן נרכשו במנגו. כבר רכשתי סט חמוד בזארה לפני כחודשיים שהגיעו בצורן 'פין' כמו עגיל שבפועל הרגישה פחות מוצלחת להצגה על פני הבגד לדעתי. כשראיתי את אלה בדרך לתשלום על הצעיף החלטתי שאני צריכה תיקון.


אוברול ג'ינס משגעעע של מונקי. גם אני כמו כולם בזמנו בנייטיז, הייתי בעלת אוברול ג'ינס באגי של ליוויס. חרשתי עליו והוא היה שמור בארוני המון זמן כפריט אספנות עד מעבר הדירה האחרון, אז נפרדתי ממנו לשלום. monki הוא אחד המותגים האהובים עליי באסוס שהוכיח את עצמו עבור הטעם שלי לא מעט. עשיתי את מעשה הקליק והאוברול הזה התעופף אליי זה לא מכבר כשאני מקווה בכל מאודי שהוא לא יהיה ארוך מדי ויתקבל עליי באותה הקוליות שעל הדוגמניות. למזלי ובצניעות מה, במדידה הראשונה הרגשתי את הוייב הדרוש ואני מאוד מרוצה. יידגם בקרוב בהחלט!


קניתי לעצמי תכשיט. זה סימן להתבגרות בתפיסה העצמית שלי. יותר מכל בגד או מתנה אחרת, לתכשיט יש הילה מיוחדת של בגרות ורצינות מסויימת. אחרי זמן רב שאני עוברת על פני החנות של 'רזילי' בקניון כשאני מגניבה מבט זהיר לעבר אור היקרות (literaly) הניבט ממנה, החלטתי להסתכל בה באמת וצדתי לי טבעת נאה מאוד בקווים נקיים ופשוטים. הכי אני - פשוטה ומבוגרת.


Comments


bottom of page